איך לבחור משרד תיווך בתל אביב למכירת הדירה שלך? | Open House Real Estate - Open House Real Estate איך לבחור משרד תיווך בתל אביב למכירת הדירה שלך? | Open House Real Estate

תל אביב היא עיר מדהימה, מיוחדת ומסעירה, וככזו היא מאד מאד, ושוב, מאד מבוקשת. העיר מסמלת את מידת הרתיחה שאליו הגיע שוק הדיור הישראלי ואת הביקושים האינסופיים לדירות של תושבי החוץ, צעירים, משפחות ומשקיעים מקומיים. אי לכך בשנים האחרונות רמות המחירים של נכסי הנדל”ן בתל אביב עלו בצורה חדה ביותר.

דירה למכירה בתל אביב

כשבעל דירה בתל אביב מעוניין למכור את דירתו בצורה מקצועית ומצפה לקבל עבורה מחיר מרבי, הוא פונה בדרך כלל למשרד תיווך ונותן לו לעבוד בצורה בלעדית על הנכס. בלעדיות הינה בעצם התקשרות חוזית בין בעל הנכס למשרד התיווך והיא בדרך כלל לתקופה של 6-4 חודשים. יועצי הנדל”ן שעובדים במשרד ומכירים טוב את שוק הדירות בתל אביב בונים אסטרטגיה המתאימה לדירה הספציפית אותה הם מייצגים ומתחילים לשווק אותה. זהו פרויקט לא פשוט והוא מלווה בלא מעט מהמורות, אולם משרד תיווך ותיק ובעל ניסיון יוכל לעבור את המהמורות האלו בצורה מקצועית, ולהצליח במשימתו למכור את הדירה בתקופה קצובה ובמחיר מרבי. משרד תיווך המטפל בצורה בלעדית בנכס, משקיע זמן רב בתכנון האסטרטגיה והרבה כסף בשיווקו.

אז איך נבחר את המשרד התיווך המנצח? זה שבאמת ייתן את כל כולו ויביא לנו את התוצאה הטובה ביותר?

הינה כמה טיפים שיוכלו לעזור לכם – שימרו אותם לזמן אמת:

רישיון תיווך ממשרד המשפטים

יש לבדוק שסוכנות התיווך הינה סוכנות שבה בעל המשרד וסוכניו הם בעלי רישיון תיווך ממשרד המשפטים ולא איזה מתווך חובבן שעובד מהבית ובשעות הפנאי שלו מראה דירות.

אמינות, מקצועיות ויחס אישי

אתם רוצים שהמשרד שייצג אתכם במכירת הדירה יהיה מקצוען, אמין, שתרגישו שיש כימיה טובה וחיובית ושאתם מקבלים את היחס הטוב ביותר שיש. משרד שכזה ייתן לכם שמות וטלפונים של לקוחות ממליצים, כאלו שמכרו דירות דרך המשרד ושהיו מרוצים מהשירות שניתן להם.

חוץ מרשימת הממליצים כדאי שתבקשו לראות את תוכנית השיווק של המשרד – למשרד מקצועי חייבת להיות תוכנית מסודרת לשיווק הנכס שלכם, תוכנית שתביא את התוצאה הרצויה לכם.

הצלחה מוכחת ויכולת מכירה

כמות מכירות של משרד תיווך מעידה על יכולותיו המקצועיות. בקשו מבעל המשרד דו”ח המראה את כמות העסקאות שהסוכנות ביצעה בשנה האחרונה, איזה אחוז מהנכסים שייצג נמכרו, בתוך כמה זמן, והאם נמכרו במחירים ריאליים.

מיקום משרד התיווך וכמות הסוכנים שבו

אין ספק שמיקום המשרד, כמות הסוכנים שבו והאזור אותו הסוכנים מכסים בעבודתם הינם פרמטרים חשובים ביכולתו של המשרד למכור את הדירה בתל אביב. יש לבחון האם משרד התיווך נמצא באזור הנכס, האם סוכניו עובדים ומכירים את האזור ומהם הנכסים אותם הוא מייצג.

פרסום ושיווק

אין ספק שעל מנת להגיע לקבל רחב ביותר של קונים פוטנציאלים ובכך להגביר את הסיכוי לקבל את המחיר המיטבי עבור הדירה שלכם חייב משרד התיווך להשתמש באמצעי פרסום ושיווק מהמתקדמים ביותר שקיימים היום. להלן כמה מהם:

  • סיור וירטואלי בנכס
  • צילומים מקצועיים ב-°360
  • צילום וידאו של הנכס והפצתו ברשתות האינטרנטיות השונות
  • פרסום הנכס באתרי נדל”ן מהמובילים בארץ ובחו”ל
  • שיתוף פעולה עם משרדי תיווך אחרים.

הנקודה האחרונה היא נקודה קריטית במכירת הדירה. ישנם משרדי תיווך בתל אביב אשר נוהגים לא לשתף פעולה עם משרדי תיווך אחרים. דבר זה גורם לירידה דרסטית בכמות הקונים הפוטנציאלים הפונים לראות את הנכס. יש לדאוג לכך שהמשרד שאיתו אתם מתקשרים לשיווק דירתכם ישתף פעולה עם  משרדים אחרים.

לסיכום, כל הטיפים שנרשמו למעלה חשובים ביותר, אולם ישנו דבר חשוב נוסף והוא, שבסוף עסקים עושים בין אנשים, ולכן הכימיה ביניכם לבין משרד התיווך וסוכניו היא אחד הדברים החשובים בבחירת המשרד שיוביל את פרויקט שיווק דירתכם עד ליום החתימה ולפעמים גם מעבר ליום זה.

אם החלטתם למכור דירה בתל אביב משרד בית פתוח – משרד בית פתוח – ממכר נכסים ישמח להוביל את פרויקט שיווק דירתכם עם ליום המכירה בצורה המקצועית, ישרה ועם יחס אישי ברמה הגבוהה ביותר לשביעות רצונכם!

צרו איתנו קשר:  03-5440777 או דרך WhatsApp :  https://bit.ly/3lxmXsv

×