המלצות מלקוחות למשרד תיווך בית פתוח הממוקם בתל אביב - בית פתוח – בית ממכר נכסים המלצות מלקוחות למשרד תיווך בית פתוח הממוקם בתל אביב

רוני רוטנברג
לקוח מרוצה שמכר דירה עימנו בצפון הישן של תל אביב

2
רוני ומשפחתו נעזרו במכירת דירתם בשדרות נורדאו תל אביב, במשרד התיווך בית פתוח - בית ממכר נכסים הנמצא בצפון הישן תל אביב ומתמחה במכירת דירות יד-2 בתל אביב. משה ואייל היו הסוכנים המובילים שעבדו על הנכס ימים ולילות ולבסוף מכרנו אותו במחיר מקסימלי ולשביעות רצונם של המוכרים. לאחר המכירה הזו, פנה אלינו רוני בבקשה לייצג את המשפחה בעסקה נוספת אותה ביצענו במסירות ובמקצועיות שאנחנו יודעים לתת.

אלן וג'ודי
לקוחות מרוצים שרכשו עימנו דירה בצפון הישן של תל אביב

אלן וג'ודי עשו עליה בשנת 2017 והחליטו שהצפון הישן בתל אביב יהיה ביתם. הם רכשו דירה דרך משרד התיווך בצפון הישן של תל אביב, בית פתוח - בית ממכר נכסים, והיום הם מוכרים דרכנו את דירתם שאותה רכשו בשנת 2017 ובינתיים הם רכשו דרכנו דירה נוספת בפרויקט חדש באזור.

דני תובל
לקוח מרוצה שמכר דירה עימנו בשכונת לבונטין בתל אביב

4
דני היה במצב שהוא היה צריך למכור דירה ולקנות דירה באותו הזמן. משה ממשרד התיווך בית פתוח - בית ממכר נכסים היושב בצפון הישן של תל אביב ידע לנתב את עסקת המכירה בצורה מהירה ולעזור לדני ומשפחתו לסגור חוזה במקביל לחוזה הרכישה שלהם לבית החדש שרכשו. התהליך היה קצר וקולע, ולשביעות רצונו הרבה של דני.

ברברה
לקוחה מרוצה שמכרה בית בצפון הישן של תל אביב ליד פארק הירקון

3
ברברה הגיעה למשרד התיווך בתל אביב בית פתוח הנמצא בצפון הישן בתל אביב על מנת למכור בית בצפון הישן בתל אביב. ליווינו את הלקוחה בפרויקט המכירה של הבית בתל אביב ועשינו את העבודה בצורה אמינה מקצועית וישרה כמו שאנחנו עושים לכל הדירות למכירה בתל אביב. לקח חודש וחצי למכור את הבית היוקרתי הנמצא ברחוב קסום ליד פארק הירקון בצפון הישן בתל אביב לשביעות רצונה הרב של ברברה. מאש אנחנו שומרים על קשר חם ונפגשים מידי פעם באזור מתחם בזל.

מייקל כהן
לקוח מרוצה שרכש דירה עם משרד בית פתוח בצפון הישן תל אביב

Untitled-1
מייקל הגיע למשרד בית פתוח - בית ממכר נכסים היושב ברחוב בזל 40, מהמלצה טובה של חבר שלו. תחקרתי אותו לגבי כל הפרמטרים שהוא מחפש בדירה ובאזור הרצוי לו והתחלנו את תהליך חיפוש הדירה. הראיתי למייקל כמה דירות ספורות ולבסוף הוא החליט לרכוש דירה על הנייר במגדל יוקרתי בעיר, דבר שהתברר כעסקה נדלנית טובה ביותר. נכון, מייקל מאוהב בדירה שלו, גר בה בשמחה והוא לא חושב למכור אותה אולם אם ירצה, הוא ירוויח יותר מ-50% על כספו! במהלך התהליך הפכנו לחברים ואנחנו משוחחים ונפגשים מידי שבוע.

ברנרד כלפון
לקוח מרוצה שמכר דירה עם משרד בית פתוח בצפון הישן תל אביב

ברנרד
ברנרד היה הבעלים של דירת 4 חדרים ברחוב בזל, ממש במתחם בזל בצפון הישן של תל אביב. הוא בחר במשרד בית פתוח - בית ממכר נכסים למשרד שיוביל את מכירת דירתו וכך עשינו. במאמצים רבים, בייחוד בגלל הסיבה שהמכירה הייתה במהלך תקופת הקורונה, הצלחנו למכור אותה לזוג מקסים שהיה מאושר מהרכישה. לבסוף שני הצדדים יצאו מיום החתימה עם חיוך על הפנים.

משה הרמל
לקוח מרוצה שמכר דירה עם משרד בית פתוח בצפון הישן תל אביב

הרמל
דירה ברחוב בזל בתל אביב, 50 מטר מהמשרד שלנו, לא נמכור אותה? ברור שכן! ואכן, התמזל מזלנו לפגוש את משה שבבעלות אשתו הייתה דירה בת 3 חדרים בבניין עם מעלית ברחוב בזל. רותי ממשרדנו טיפלה במכירת הדירה במסירות ובמקצועיות שהיא יודעת לתת והדירה נמכרה למרות בעיות שונות שהיו במהלך התהליך כגון עלות היטל השבחה וכד'. התגברנו על הכול והעסקה נחתמה לשביעות רצון הצדדים. ככה אנחנו עושים וכך נמשיך לעשות עבור כל בעל דירה שרוצה למכור דירה בתל אביב.

שי גולן
לקוח מרוצה שמכר דרכנו דירה בבעלות 17 יורשים!

שי גולן
עם שי אנחנו עוברים כברת דרך ארוכה. מכרנו לו ולמשפחתו כמה נכסים ותמיד כייף לעשות איתם עסקים! הסיפור המיוחד ביותר שיש לנו עם שי היה כשהוא הגיע אלינו ואמר שיש לו דירה למכירה אבל...יש לו עוד 16 שותפים (יורשים) על הדירה. הצלחנו לאגד אותם ולמכור את הדירה במחיר העולה על המחיר שהם רצו לקבל (היו שני מתחרים עליה והצלחנו להעלות עבור המוכרים את המחיר). זו הייתה באמת אחת ההצלחות של משרדנו ואנחנו תמיד שמחים לתת שירות למוכרי דירות ולהביא להם את המחיר המקסימאלי עבור דירתם!
×